top of page
AEnB2Uq2yHbHQxQ-hneyQ245dnc2KMQmhlk2Zowe

КЗ ЛІЦЕЙ "Мрія" 

«Для дітей суспільство без бар’єрів»


На виконання Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні Міністерство освіти і науки України у співпраці з проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який реалізується Alinea International, та за підтримки Радниці-Уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації та Радниці-Уповноваженої з питань безбар’єрності у листопаді-грудні 2021 року проводитиме інформаційну кампанію «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів». Кампанія складається із чотирьох етапів: 1 етап – інформування щодо зменшення супротиву суспільства до дітей з особливими освітніми потребами (листопад-грудень 2021 р.); 2 етап – інформування про підтримку родин в складних життєвих обставинах (січень – лютий 2022 р.); 3 етап – інформування про шкоду виховання дитини в інституційних закладах (березень – квітень 2022 р. ); 4 етап – інформування про доступність інклюзивної освіти для кожної дитини (травень – червень 2022 р.). Всі інформаційні матеріали кампанії можна завантажити за посиланням: https://fex.net/uk/s/7ct6xvc або https://drive.google.com/drive/folders/1bVvdLuP6wS4BY4GW-iKSeub0IGQzOtTw?usp=sharing


В Україні стартував перший етап інформаційно-просвітницької кампанії «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів», який триватиме до грудня 2021 року.

У рамках кампанії заплановано проведення ряду круглих столів, семінарів, дискусійних клубів, пресконференцій, інших заходів. Їх завдання – підтримка зменшення супротиву суспільства до дітей з особливими освітніми потребами.

Доступна, фахова, спільна інформаційна діяльність усіх небайдужих громадян покликана стати запорукою толерантного ставлення суспільства до дітей з особливими освітніми потребами, а також спрямована забезпечити їх включення в активне життя закладу освіти і громади.

До розбудови безбар’єрного простору може долучитися кожен. Адже усі інформаційні матеріали кампанії, що їх можна використовувати під час організації різних заходів, доступні за посиланням: https://fex.net/uk/s/7ct6xvc або https://drive.google.com/drive/folders/1bVvdLuP6wS4BY4GW-iKSeub0IGQzOtTw?usp=sharing


Comentários


bottom of page