top of page
AEnB2Uq2yHbHQxQ-hneyQ245dnc2KMQmhlk2Zowe

КЗ ЛІЦЕЙ "Мрія" 

Навчаючи, виховуй

20 жовтня 2021 року відбулося планове засідання педагогічної ради під головуванням директора школи ЛІЛІЇ ТИТАРЕНКО з обговоренням шляхів уможливлення теоретичної і практичної підготовки учнів, розвитку життєво важливих компетентностей, які дають змогу особистості орієнтуватися в сучасному суспільстві та інформаційному просторі.

Зокрема, у доповідях та виступах приділялася увага питанням формування нового педагогічного мислення педагогів, оцінки ефективності реалізації проблеми формування готовності сучасних педагогів до впровадження інноваційного навчання в освітньому процесі, результатів медико-педагогічного контролю на уроках фізичної культури, здійснення превентивного виховання дітей, попередження проявів булінгу, бездоглядності, насильства та правопорушень, стану відвідування учнями школи та виконання програми «Вчитель».

Учасники педради мали змогу познайомитися з творчими лабораторіями вчителів, які атестуються протягом 2021/2022 навчального року, відвідати їхні майстер класи з наступним аналізом побаченого і почутого на заняттях.

На кожному уроці використовувалися елементи впровадження в навчання досягнень вітчизняної та світової педагогіки, інноваційних педагогічних технологій, активних форми роботи, спрямовані на підвищення показників навчальних досягнень, утвердження нової парадигми освіти, виховання ціннісних орієнтацій, розвитку комунікаційної компетентності учасників освітнього процесу.

Наостанок ділової й предметної роботи вчителі взяли активну участь в обговорення проєкту рішення проведеної педагогічної ради.

Comments


bottom of page