top of page
AEnB2Uq2yHbHQxQ-hneyQ245dnc2KMQmhlk2Zowe

КЗ ЛІЦЕЙ "Мрія" 

Школяр з Кропивницького став фіналістом конкурсу читців-декламаторів (ФОТО)

Відмінник навчання і невиправний фантазер Богдан Богданов у вересні здобуватиме знання вже у 4 класі НВО “Мрія” – школі, про яку батьки кажуть, що вона стоїть вікнами -до сонця, а душею і серцем – до людей, до своїх вихованців, бо дитячі очі завжди надихають педагогів на творчість і самовідданість.

Серед них – вчителька початкових класів Тетяна Ткаченко з розповіддю про кожного з тридцяти своїх учнів і, зокрема, обдарованого від природи Богдана Богданова.

Маючи природний хист до творчої конструктивної діяльності, цей творчий хлопчик може виготовити поробку на будь-який смак, наприклад, той же браслет, розпис на футболці під замовлення друзів, уміє товаришувати, недругів не має, книжки художні полюбляє, тексти яких читає зі швидкістю понад 90 слів за хвилину при початковому рівні – 65 слів,

І не дивно, бо за словами бабусі Олени, до знайомства з книгою її онук долучився з трирічного віку за допомогою мами Яни.

Не нахвалиться юним читачем і своїм помічником у проведенні масових заходів і Марина Мороз – завідувачка бібліотеки-філії №12 МЦБС міста Кропивницького:

“Днями Богдан став фіналістом конкурсу читців – декламаторів у форматі онлайн, який проводився в рамках відзначення Дня української державності. У його виконанні відома поезія Володимира Сосюри “Любіть Україну” була визнана журі конкурсу однією з кращих. Про перемогу в конкурсі Богданові нагадуватиме Грамота управління культури Кропивницької міської ради. Однак на досягнутому хлопчик не зупиняється і вже зараз посилено готується до участі в першому вересневому етапі міжнародного конкурсу дитячої листівки “Дітям світу – сонце й мир” до Всесвітнього дня людини за ініціативою Національної бібліотеки України, Сподіваємся на нову перемогу нашого читача в конкурсі”.

Про це мріє і Богдан Богданов, який навчається в школі, де здійснюються мрії і фантазії, а найбільше – про той незабутній день зустрічі з улюбленою вчителькою та друзями за рідними партами. Він переконаний у безумовній перемозі України у війні з росією та настання мирного життя на нашій землі.


Анатолій Саржевський,

Фото з архіву Олени Богданової та Тетяни Ткаченко.


Comments


bottom of page