top of page
AEnB2Uq2yHbHQxQ-hneyQ245dnc2KMQmhlk2Zowe

КЗ ЛІЦЕЙ "Мрія" 

Юні спортсмени двох кропивницьких шкіл одночасно провели змагання для педагогів

У спортзалі гімназії №9 відбулися захоплюючі змагання «Веселі старти» з нагоди Дня вчителя за участю двох команд старшокласників і команди педагогів НВО « Мрія» та гімназії .

Спортивне свято відкрила директор «Мрії» Лілія Титаренко, а провела вчитель – методист, майстер спорту СРСР з мотокросу, багаторазова чемпіонка України та переможниця міжнародних змагань у Чехії ( 1979 рік) Клавдія Нижник.

Змагання розпочалися показовими виступами майбутніх чемпіонів

з художньої гімнастики учасниць хореографічного колективу «Журавлина»

з «Мрії«, а потім їх учасники в складі трьох команд провели туристичну естафету, бігали в мішках, перетягували канат, який розірвався на очах уболівальників, виконували спортивні вправи та імпровізовані танці, одягали спортивну форму із зав’язаними очима, їздили по залу на спортивних велосипедах, провели цікаві ігри. У кожному виді змагань визначалися переможці

Фінальною частиною спортивного свята для вчителів став заїзд на мотоциклі майстра спорту, вчительки фізичної культури Клавдії Нижник

Директор НВО « Мрія» Лілія Титаренко нагородила переможців змагань - як дружну команду педагогів двох шкіл . На другому місці – збірна команда учнів 11 класів, третє місце посіли десятикласники. Їх привітав колишній випускник школи майстер спорту України з мотокросу Дмитро Бородай.

А потім відбулася фотосесія всіх учасників змагань, які ще раз привітали з професійним святом своїх педагогів.


Вікторія Фесечко

Валерій Беланов

члени гуртка «Основи

журналістики» НВО «Мрія»


Коментарі


bottom of page