top of page
AEnB2Uq2yHbHQxQ-hneyQ245dnc2KMQmhlk2Zowe

КЗ ЛІЦЕЙ "Мрія" 

Юні спортсмени кропивницької школи здійснили свою мріюЗавершився дводенний міський етап футзальної ліги, що пройшов на базі КДЮСШ №4, у рамках обласного спортивного фестивалю серед закладів загальної середньої освіти у 2022 -2023 навчальному році.

Як інформують організатори, його традиційно провели з метою популяризації фізичної культури і спорту з подальшим відбором команд для участі в обласних змаганнях шкільної футзальної ліги.

Активну участь у спортивних поєдинках взяла дружна збірна команда у складі п’ятикласників начально-виховного об’єднання «Мрія».

Вони перемогли команди своїх ровесників, які навчаються в ліцеях Т.Шевченка (3:0) та «Лінгвістичний» ( 7:2), гімназії «Інтелект» (7:0), а також здобули «пальму першості» за результатами гри з юними футболістами ліцею «Муніципальний колегіум», яких перемогли з рахунком 4:1.

Разом із своїми вихованцями перемогу святкували вчителі фізичної культури НВО «Мрія» Наталія Іванова та Олена Кліщевська, які готували юних футболістів до цьогорічних змагань і вже зараз займаються їхньою підготовкою до участі в обласних змаганнях шкільної футзальної ліги.Анатолій Саржевський


Comentarios


bottom of page