top of page
ученики

ЦЕВ "Росток"

Головною метою роботи центру естетичного виховання «Росток» є розвиток особистості з високою національною і громадянською свідомістю через систему особистісно-орієнтованої освіти; реалізація концепції збереження фізичного та психічного здоров'я дітей в умовах здійснення освітнього процесу; направити дозвілля дітей на розвиток їхніх здібностей, духовної культури; створення умов для творчого, інтелектуального  розвитку дітей та учнівської молоді у вільний від навчання час; задоволення їх освітніх потреб шляхом залучення до художньої, декоративно-прикладної та інших видів творчості.

 Для досягнення поставленої мети ми спираємось на загальнолюдські цінності, такі як людина, сім'я, Батьківщина, праця, земля, здоров’я, творчість. Кінцевим результатом виховання є формування цілісної особистості, яка має активну творчу й соціальну позицію, високі моральні якості, які постійно вдосконалює, уміє керувати своїм здоров'ям, прагне до знань і має певний практичний та життєвий досвід шляхом залучення до художньої, декоративно-прикладної та інших видів творчості, тобто готова до суспільного життя.

Робота Центру естетичного виховання «Росток» сприяє соціальній адаптації особистості у реальному житті, у відкритій  системі соціалізації і розглядається як найбільш демократичний та гнучкий засіб залучення сім’ї до співпраці у вихованні і розвитку дітей і підлітків.

 

 

У  2022-2023 навчальному  році працює 7 гуртків, гуртковою роботою охоплено 321 гуртківець.  Основними напрямками  роботи центру є:

Художньо-естетичний напрямок,  в якому працюють гуртки:

·         «Сольний спів», керівникДелестьянова О.В.;

·         «Журавлина», керівник Тиккоєва З.М.;

·         «Хореографія», керівник Олійник Ю.О.;

·         «Художня вишивка», керівник Краснощеченко Т.В.

 

Соціально-реабілітаційний напрямок, в якому працює гуртки:

·         «Сходинки етичного зростання», керівник Олійник Ю.О.;

·         «Ерудит», керівник Саржевський А.В.

Гуманітарний напрямок, якому працює гурток

·         «Основи журналістики», керівник Саржевський А.В.

bottom of page