top of page
AEnB2Uq2yHbHQxQ-hneyQ245dnc2KMQmhlk2Zowe

Учням

Тут ви знайдете для себе джерело цінної інформації про різні аспекти шкільного життя.

Все про ЗНО

Для вступу на бакалаврський рівень вищої освіти абітурієнтам потрібно буде пройти національний мультипредметний тест (НМТ). В умовах війни НМТ у комп'ютерній формі — це найоптимальніший варіант проведення вступних іспитів задля забезпечення рівних умов для всіх вступників незалежно від їхнього місця перебування.

Все про ДПА

ДПА — державна підсумкова атестація — це перевірка того, наскільки освітній рівень випускників загальноосвітніх навчальних закладів І, ІІ, III ступенів та професійно-технічних навчальних закладів відповідає державним вимогам.

Профорієнтація

Профорієнтація допоможе учням зрозуміти їхні інтереси, здібності та мрії, щоб обрати відповідну професію або напрямок освіти.

Перегляньте сторінку профорієнтації вже сьогодні і розпочніть свій шлях до успішної кар'єри!

Рецензирование к экзамену
Дети с накидками

Правила поведінки "Мрійника"

Щоб усім було комфортно ми створили набір правил, яким має слідувати кожен мрійник. В них немає нічого складного, проте забувати про них не слід.

СтопБулінг

#СтопБулінг#ЗупинемоБулінгРазом#НіЦькуванню

Люди, які піддаються буллінгу не часто звертаються за допомогою. На щастя, в Україні працює "гаряча лінія", куди діти можуть зателефонувати, розповісти про свої проблеми, отримати підтримку, допомогу і консультацію.

КРИТЕРІЇ
ОЦІНЮВАННЯ

Визначення рівня навчальних досягнень учнів є особливо важливим з огляду на те, що навчальна діяльність у кінцевому підсумку повинна не просто дати людині суму знань, умінь та навичок, а сформувати її компетентність як загальну здатність, що базується на знаннях, досвіді, цінностях, здібностях, набутих завдяки навчанню.

Психологічна служба

Психолог для детей

Майбутня професія

«Як вибрати майбутню професію?» — рано чи пізно таким питанням задається кожна людина. Вибір професії — справа нелегка, але необхідна. 

Красочный офис
Документ с ручкой

Правовий всеобуч

Програма  підвищення психолого – педагогічної культури батьків з виховання у дітей ціннісного ставлення до людини

Человек с книгой

Література на літо

Читання хороших книг - це розмова з найкращими людьми минулих часів і до того ж така розмова, коли вони повідомляють нам тільки найкращі свої думки. 

                                                                          Рене Декарт

Центр естетичного виховання
"Росток"

Дети мыльных пузырей

Робота логопеда

Школьные шишки в классе
Женщина в маске

Алгоритм дій при виявленні COVID-19

bottom of page